19

червня

2014

Відбувся XII позачерговий з'їзд суддів України, скликаний за новими правилами

19-20 червня 2014 р. у приміщенні Національного спортивного комплексу "Олімпійський" відбувся XII позачерговий з'їзд суддів України. Зареєструвалось на з’їзд 402 делегати, які пропорційно представляють увесь суддівський корпус. Мандатною комісією підтверджено повноваження 398 делегатів. У роботі з’їзду, крім делегатів, взяли участь члени Ради суддів України, голови спеціалізованих рад суддів, судді Конституційного, Верховного Судів України, голови вищих спеціалізованих судів і апеляційних судів, представники Адміністрації Президента України, керівництво Державної судової адміністрації України, представники міжнародних проектів та громадських організацій.
На з'їзді обрано новий склад Ради суддів України, який пропорційно представляє суддів судів усіх рівнів і спеціалізацій.
З'їзд зняв з розгляду питання про звільнення суддів Конституційного Суду України і призначення нових суддів. Відбулося голосування щодо нових членів Вищої ради юстиції, але у звязку з тим, що більшість делегатів покинуло з'їзд, протокол за результатами голосування затверджено не було. У роботі з'їзду оголошено перерву на невизначений час.
14.5 +0.6 +0.6 15.1 15.1 3.3 3.3 5.9 5.9 7.8 7.8