Враховувати участь суддів у навчальних заходах при розгляді питання про їх просування на службі.

Пов'язані оцінки виконання

31.03
100
31.03
100

Набрав чинності Закон "Про забезпечення права на справедливий суд", який виконує цю рекомендацію.

03.03
88
12.02
88

Закон "Про забезпечення права на справедливий суд" виконує цю рекомендацію (рекомендація врахована у процесі підготовки законопроекту до другого читання). Відповідно до норм Закону результати регулярного оцінювання можуть враховуватися під час розгляду питання про обрання судді безстроково та проведення конкурсу на зайняття посади у відповідному суді (ст. 89 Закону «Про судоустрій і статус суддів»). Інформація про результати проходження в Національній школі суддів України спеціальної підготовки кандидата на посаду судді, підготовки судді упродовж перебування на посаді судді є елементом суддівського досьє, яке досліджується під час кваліфікаційного оцінювання, що є підставою для просування по службі судді (ст. 85 Закону «Про судоустрій і статус суддів».

05.02
55

Законопроект № 1497 передбачає, що для просування по службі суддя повинен подати відомості про результати підвищення кваліфікації в Національній школі суддів, щодо залучення судді до викладацької або наукової роботи тощо. Ці відомості враховуються під час конкурсу. Натомість законопроект № 1656 не передбачає врахування участі судді у навчальних заходах при розгляді питання про просування на службі. 

31.12
38
28.12
38

Законопроект № 1497 передбачає, що для просування по службі суддя повинен подати відомості про результати підвищення кваліфікації в Національній школі суддів, щодо залучення судді до викладацької або наукової роботи тощо. Ці відомості враховуються під час конкурсу.

09.12
0