Скасувати положення законодавства, яке дозволяє суддям отримувати будь-які нагороди, відзнаки або грамоти.

Пов'язані оцінки виконання

31.03
100
31.03
100

Набрав чинності Закон "Про забезпечення права на справедливий суд", який виконує цю рекомендацію.

03.03
88
12.02
88

Закон "Про забезпечення права на справедливий суд" виконує цю рекомендацію. Суддя до звільнення з посади не зможе бути нагороджений державними нагородами, а також будь-якими іншими нагородами, відзнаками, грамотами. Суддя зможе отримати державну нагороду лише за проявлену ним особисту мужність і героїзм в умовах, пов'язаних з ризиком для життя (ст. 55 Закону «Про судоутсрій і статус суддів»).

05.02
63
13.01
63

Прийнято за основу законопроект, який передбачає, що суддя до звільнення з посади не зможе бути нагороджений державними нагородами, а також будь-якими іншими нагородами, відзнаками, грамотами. Суддя зможе отримати державну нагороду лише за проявлену ним особисту мужність і героїзм в умовах, пов'язаних з ризиком для життя.

31.12
38

Ініційовано законопроект, який передбачає, що суддя до звільнення з посади не зможе бути нагороджений державними нагородами, а також будь-якими іншими нагородами, відзнаками, грамотами. Суддя зможе отримати державну нагороду лише за проявлену ним особисту мужність і героїзм в умовах, пов'язаних з ризиком для життя.

09.12
0