Об’єднати Вищу раду юстиції і Вищу кваліфікаційну комісію суддів України. Проте якщо дві інстанції все-таки будуть збережені кожна з них повинна бути незалежною.

Пов'язані оцінки виконання

31.03
45
01.04
45

2 лютого 2016 року Верховна Рада України попередньо схвалила проект змін до Конституції України (щодо правосуддя). Проектом передбачається збереження двох органів, які відповідатимуть за призначення, кар'єру та звільнення суддів. Однак кожен з цих органів отримає достатні гарантії незалежності.

31.01
25

25 листопада 2015 року Президент України вніс до Верховної Ради України проект змін до Конституції України (щодо правосуддя). Проектом передбачається збереження двох органів, які відповідатимуть за призначення, кар'єру та звільнення суддів. Однак кожен з цих органів отримає достатні гарантії незалежності.

10.11
7

Опублікований конституційною комісією проект змін до Конституції передбачає реорганізацію Вищої ради юстиції у Вищу раду правосуддя зі збереженням Вищої кваліфікаційної комісії як окремого органу. Обидва органи мають достатні гарантії незалежності. 

31.07
13

Стратегія реформування судоустрою, судочинства та суміжних інститутів на 2015-2020 роки передбачає створення єдиного органу з об'єднаними повноваженнями Вищої ради юстиції та Вищої кваліфікаційної комісії суддів.  

30.04
13

В коаліційній угоді зафіксовано зобов'язання створити єдиний незалежний від політичних впливів орган, який би відповідав за призначення, кар'єру та звільнення суддів.

31.10
0