Забезпечити співпрацю ради юстиції (суддів) з навчальною установою у створенні і розвитку програми для початкового навчання суддів, за допомогою якої кандидати будуть розвивати і поглиблювати не тільки свої правові знання національних та міжнародних норм матеріального та процесуального права і практики, а й розвивати додаткові навички, наприклад, знання іноземних мов, етики, альтернативного вирішення спорів, так щоб суспільство могло обслуговуватися суддями здатними застосовувати закон правильно, шляхом критичного і незалежного мислення, соціальної чутливості та відкритості.

Пов'язані оцінки виконання

31.01
70
31.03
70

Закон "Про забезпечення права на справедливий суд" частуово втілює цю рекомендацію. Відповідно до положень Закону національна школа суддів перебуває у сфері відання Вищої кваліфікаційної комісії суддів, а не Вищої ради юстиції. Програму, навчальний план та порядок проходження спеціальної підготовки кандидатами на посаду судді затверджує Вища кваліфікаційна комісія суддів України за рекомендацією Національної школи суддів України (ст. 71 Закону «Про судоустрій і статус суддів»).

05.02
45
13.01
45

Законопроект "Про забезпечення права на справедливий суд", який частково втілює цю  рекомендацію прийнятий у першому читанні. Відповідно до положень законопроекту національна школа суддів перебуває у сфері відання Вищої кваліфікаційної комісії суддів, а не Вищої ради юстиції. Програму, навчальний план та порядок проходження спеціальної підготовки кандидатами на посаду судді затверджує Вища кваліфікаційна комісія суддів України за рекомендацією Національної школи суддів України (ст. 71 Закону «Про судоустрій і статус суддів»).

31.12
20
26.12
20

Законопроект "Про забезпечення права на справедливий суд" частково втілює цю  рекомендацію. Відповідно до положень законопроекту національна школа суддів перебуває у сфері відання Вищої кваліфікаційної комісії суддів, а не Вищої ради юстиції. Програму, навчальний план та порядок проходження спеціальної підготовки кандидатами на посаду судді затверджує Вища кваліфікаційна комісія суддів України за рекомендацією Національної школи суддів України (ст. 71 Закону «Про судоустрій і статус суддів»).

17.12
0