Оцінювання суддів повинно бути засноване на об'єктивних критеріях. Такими критеріями є: професійна компетентність (знання права, спроможність проводити судове засідання, спроможність писати вмотивовані рішення), особиста компетентність (спроможність вправлятися з обсягом роботи, спроможність приймати рішення, відкритість до нових технологій), соціальна компетентність, тобто спроможність бути посередником у спорах, повага до сторін, а також лідерська спроможність для тих, чия посада цього вимагає. оцінювання не має ґрунтуватися лише на кількісних критеріях. якість, а не лише кількість рішень судді повинна бути ключовим елементом індивідуального оцінювання.

Пов'язані оцінки виконання

31.01
70
31.03
70

Закон "Про забезпечення права на справедливий суд" частково виконує цю рекомендацію. Критеріями кваліфікаційного оцінювання є: професійна компетентність (знання права, здатність проводити судове засідання та ухвалювати рішення), особиста компетентність (здатність виконувати обсяг роботи, самоорганізованість), соціальна компетентність (урівноваженість, стресова стійкість, комунікативність) та здатність підвищувати свій фаховий рівень і здійснювати правосуддя у суді відповідного рівня (ст. 83 Закону «Про судоустрій і статус суддів). Однак не визначено специфічних критеріїв для оцінювання суддів судів різного рівня.

05.02
45
13.01
45

Законопроект "Про забезпечення права на справедливий суд", який частково виконує цю рекомендацію, прийнятий у першому читанні. 

31.12
20
26.12
20

Законопроект "Про забезпечення права на справедливий суд" частково виконує цю рекомендацію.