Покласти на судову владу відповідальність щодо організації і контролю за підготовкою суддів. Концепцію навчальних програм і їх впровадження має бути доручена спеціальному автономному органу (навчальній академії) під контролем судової влади (найкраще ради юстиції) з власним бюджетом, і який повинен працювати консультуючись з суддями. Має бути розроблено чіткий розподіл функцій між радою юстиції та навчальною академією.

Пов'язані оцінки виконання

31.01
75
31.03
75

Набрав чинності Закон "Про забезпечення права на справедливий суд", який передбачає, що національна шкода суддів залишатиметься у сфері відання Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Школа відповідає як за первинну майбутніх суддів, так і підготовку впродовж кар’єри судді. Національна школа суддів здійснює науково-методичне забезпечення діяльності Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та Вищої ради юстиції (ст. 91 Закону «Про судоустрій і статус суддів»). Однак чітких правил взаємодії між Національною школою суддів та Вищою кваліфікаційною комісією суддів, Вищою радою юстиції не вироблено.

03.03
75

Національна шкода суддів залишатиметься у сфері відання Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Школа відповідає як за первинну майбутніх суддів, так і підготовку впродовж кар’єри судді. Національна школа суддів здійснює науково-методичне забезпечення діяльності Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та Вищої ради юстиції (ст. 91 Закону «Про судоустрій і статус суддів»). Однак чітких правил взаємодії між Національною школою суддів та Вищою кваліфікаційною комісією суддів, Вищою радою юстиції не вироблено.

16.01
75

Прийнято у першому читанні законопроект "Про забезпечення права на справедливий суд", який передбачає, що національна шкода суддів залишатиметься у сфері відання Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Школа відповідає як за первинну майбутніх суддів, так і підготовку впродовж кар’єри судді. Національна школа суддів здійснює науково-методичне забезпечення діяльності Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та Вищої ради юстиції (ст. 91 Закону «Про судоустрій і статус суддів»). Однак чітких правил взаємодії між Національною школою суддів та Вищою кваліфікаційною комісією суддів, Вищою радою юстиції не вироблено. 

31.12
75
26.12
75

Зареєстровано законопроект "Про забезпечення права на справедливий суд", який передбачає, що національна шкода суддів залишатиметься у сфері відання Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Школа відповідає як за первинну майбутніх суддів, так і підготовку впродовж кар’єри судді. Національна школа суддів здійснює науково-методичне забезпечення діяльності Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та Вищої ради юстиції (ст. 91 Закону «Про судоустрій і статус суддів»). Однак чітких правил взаємодії між Національною школою суддів та Вищою кваліфікаційною комісією суддів, Вищою радою юстиції не вироблено.

31.12
75