Новини

26.01.2016Президент України вніс доопрацьований проект Закону "Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)" 25 січня 2016 року Президент України вніс доопрацьований проект Закону "Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)". У доопрацьованому проекті зникла норма, яка передбачала скасування повноваження Верховної Ради висловлювати недовіру Генеральному прокурору. 
22.01.2016Конституційний Суд оприлюднив Висновок щодо законопроекту про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя) 22 січня 2016 року Конституційний Суд оприлюднив Висновок щодо законопроекту про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя). Законопроект визнано таким, що відповідає вимогам статей 157 і 158 Конституції України. 
18.01.2016Зареєстровано законопроект, який визначає процедуру підготовки проекту нової Конституції України 18 січня 2016 року група нардних депутатів зареєструвала законопроект "Про процедуру підготовки нової Конституції України". Законопроект встановлює процедуру реалізації права громадян змінювати конституційний лад в Україні, яке закріплено у статті 5 Конституції. Конституція України, як ...
25.11.2015Президент України вніс законопроект про внесення змін до Конституції (щодо правосуддя) 25 листопада 2015 року Президент України вніс до Верховної Ради України проект змін до Конституції України (щодо правосуддя). Проет змін до Констиуції є значним кроком у напрямку реалізації рекомендацій органів Ради Європи у сфері судової реформи та реформи органів прокуратури. Його прийняття ...
10.11.2015Нацрада реформ погодила проект змін до Конституції України в частині правосуддя Нацрада реформ погодила проект змін до Конституції України в частині правосуддя і рекомендувала Президенту України внести проект змін до Конституції України на розгляд Верховної Ради.
07.11.2015Деякі суди обрали суддів-спікерів для роботи з пресою 12 березня 2015 року Рада суддів затвердила рекомендації міжнародної конференції "Зміцнення довіри до судової влади через покращення комунікації". Відповідно до однієї з рекомендацій, судам запропоновано в межах кожного суду визначити суддів-спікерів для покращення комунікації з ...
24.10.2015Венеційська комісія надала остаточний Висновок щодо Законопроекту про децентралізацію 24 жовтня Венеційська Комісія схвалила остаточний Висновок щодо змін до Конституції України відносно децентралізації. Комісія констатувала відповідність європейським стандартам запропонованих конституційних змін. 
30.09.2015Кабмін затвердив Постанову, якою суттєво зменшив рівень винагороди прокурорів Кабінет Міністрів ухвалив постанову № 763, якою визначив посадові оклади прокурорів. Затверджені оклади є суттєво меншими від розмірів оплати праці, встановлених статтею 81 Закону про прокуратуру. В цьому випадку Уряд використав своє повноваження щодо виконання вимог статті 81 Закону виходячи з ...
31.08.2015Верховна Рада на позачерговій сесії попередньо схвалила Законопроект "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації)" Верховна Рада на позачерговій сесії попередньо схвалила Законопроект "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації)". Це рішення парламенту було прийнято 265 голосами. 
22.08.2015Робоча група з питань правосуддя Конституційної Комісії опублікувала проект змін до Конституції у частині правосуддя Робоча група з питань правосуддя у скаладі конституційної коміції напрацювала проект змін до Конституції Україні та опублікувала його. З проектом змін можна ознайомитися ТУТ.
Елементи 11—20 із 68.